Optima servisi

Kontakt i podrška

U kategoriji: O nama

Posao u Optimi

Temelj našeg uspješnog poslovanja i snaga tvrtke leži u bogatstvu različitosti, iznimnoj stručnosti zaposlenika i njihovoj predanosti ostvarenju poslovnih ciljeva.

Različitost, stručnost i predanost poslovnim ciljevima

Optima Telekom je tvrtka koja je korisnicima telekomunikacijskih usluga u Republici Hrvatskoj prva pružila mogućnost odabira telekom operatera i omogućila najmodernija komunikacijska rješenja po povoljnijim uvjetima.

Optimine vrijednosti:

  • okrenuti smo prema budućnosti
  • izazivamo prepoznavanje pravih vrijednosti
  • brinemo o lokalnoj zajednici
  • njegujemo čvrste veze
  • sve što radimo, radimo srcem

Zašto raditi u Optima telekomu?

Optimini zaposlenici rade u dinamičnom i tehnološki naprednom radnom okruženju, uz motivirajuće uvjete rada i poticajan sustav zarade. Zahvaljujući timskom radu i kvalitetnoj suradnji među kolegama postižu se izvrsnost i odlični poslovni rezultati.

Izuzetno cijenimo energične i otvorene osobe koje vjeruju u sebe, komunikativne su i spremne na poslovne izazove. Rado ćemo prihvatiti nove ideje i rješenja, ali i odgovornost za njihovu provedbu.

Ukoliko ste zainteresirani za rad u Optimi i spremni prihvatiti naše vrijednosti koje smo razvijali tijekom 10 godina postojanja, pošaljite životopis na posao@optima-telekom.hr.

Suradnik za tehničku podršku korisnicima (m/ž)
  • Opis posla:

    • Izvršava realizaciju, aktivaciju, nedogradnju individualne korisničke usluge
    • Otklanja smetnje i unaprijeđuje kvalitetu korisničkih usluga
    • Održava i popisuje korisničku opremu I operativno upravlja inventurom kroisničke opreme
    • Osigurava prvu razinu podrške korisnicima I obavlja popravak grešaka na korisničkoj opremi te pruža podršku kod samoinstalacija
    • minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

    Uvjeti:

    • SSS
    • Strani jezik (engleski, njemački)
    • MS Office paket i VISIO
    • Sustavi pretplatničkih telefonskih centrala/TCP/IP mrežne komunikacije

    Što Vam nudimo?

    • dinamičnu i stimulativnu radnu okolinu
    • rad s vrhunskim svjetskim tehnologijama
    • mogućnost rasta i razvoja Vaših potencijala
    • mogućnost daljnjeg stručnog usavršavanja i napredovanja

     Kako se prijaviti:

    Ukoliko ste zainteresirani, molimo da svoju ponudu sa životopisom pošaljete najkasnije do 05. lipnja 2017.godine, na posao@optima-telekom.hr

Student/ica u grupi za indirektnu prodaju poslovnim korisnicima, Odjela poslovne prodaje
  • Opis poslova:

    • Kontaktiranje izlaznim pozivima novih i postojećih korisnika u cilju prodaje OT usluga

    Skillovi:

    • Rad na računalu i MS Officeu
    • komunikacijske vještine s jasnim izražavanjem u govoru i pismu

    Cijena sata: 22 kune

    Prijava: Ukoliko ste zainteresirani, molimo da svoju ponudu sa životopisom na adresu posao@optima-telekom.hr sa naznakom (telesales). Hvala Vam na prijavi.

Agent u timu za prodajne aktivnosti (m/ž)
  • Organizacijska cjelina: Odsjek za teleprodaju, Odjel rezidencijalne prodaje

    Mjesto rada: Osijek
    Izvršitelja: više

    Opis posla:

    • Proaktivna prodaja telekomunikacijskih usluga
    • Odgovara na korisničke upite i zahtjeve
    • Odrađuje dnevne zadatke dodijeljene od strane voditelja tima
    • Sudjeluje u izgradnji tima
    • Poznavanje tematike telekomunikacijskog poslovanja
    • Kvalitetno izvršavanje zadanih zadataka i ispunjenje zadanih targeta

    Idealan kandidat je svatko tko ima volju za učenjem i usavršavanjem te ispunjava slijedeće uvjete:

    • SSS
    • Odlične komunikacijske i prezentacijske vještine
    • Poznavanje rada na računalu i MS office paketa

    Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

    Ukoliko ste zainteresirani, a smatrate da Vaš profesionalan profil odgovara navedenim uvjetima, molimo da svoju ponudu sa životopisom pošaljete na posao@optima-telekom.hr sa napomenom Teleprodaja