Optima servisi

Kontakt i podrška

U kategoriji: O nama

Posao u Optimi

OT - Optima Telekom d.d. posebnu pažnju posvećuje kvaliteti i zadovoljstvu zaposlenika i na tome zasniva svoju poslovnu kulturu. Zato smo izrazito usredotočeni na razvoj i kontinuiranu brigu za ljudske potencijale.

Prepoznajemo trud i dobro obavljen posao, a posebno cijenimo samoinicijativnost, jer upravo ona vodi k razvoju odgovornosti svakog pojedinog zaposlenika. Cilj nam je omogućiti svakom zaposleniku napredovanje i razvoj karijere unutar kompanije, kako bismo zajednički rasli i bili uspješni na konkurentnom telekomunikacijskom tržištu.

Optimini zaposlenici rade u dinamičnom i tehnološki naprednom radnom okruženju, uz motivirajuće uvjete rada i poticajan sustav zarade. Zahvaljujući timskom radu i kvalitetnoj suradnji među kolegama postižu se izvrsnost i odlični poslovni rezultati. Izuzetno cijenimo energične i otvorene osobe koje vjeruju u sebe, komunikativne su i spremne na poslovne izazove. Rado ćemo prihvatiti nove ideje i rješenja, ali i odgovornost za njihovu provedbu.

Naša je želja da Optima Telekom u ugodnom radnom okruženju bude poželjno mjesto za realizaciju Vaših profesionalnih i osobnih ciljeva.

Optimine vrijednosti:

  • okrenuti smo prema budućnosti
  • izazivamo prepoznavanje pravih vrijednosti
  • brinemo o lokalnoj zajednici
  • njegujemo čvrste veze
  • sve što radimo, radimo srcem

Ukoliko ste zainteresirani za rad u Optimi i spremni prihvatiti naše vrijednosti koje smo razvijali tijekom 10 godina postojanja, pošaljite životopis na posao@optima-telekom.hr

Ekspert za poslovno planiranje (m/ž)
  • Mjesto rada: Zagreb

    Ekspert za poslovno planiranje samostalno provodi poslove planiranja, analize i izvještavanje unutar Odjela što uključuje:

    • poslovi izrade službenih izvještaja - praćenje i izvještavanja vezana za bazu korisnika, troškove, prihode i sl.
    • sudjelovanje u pripremi, izradi i upravljanje poslovnim marketing planom Društva (planiranje, definiranje po segmentu i usluzi, praćenje actual vs forecast, modifikacije, itd.)
    • samostalno vođenje projekata vezanih uz planiranje, izvještavanje i analitiku te koordinacije sa ostalim odjelima u kompaniji
    • modeliranje poslovnih slučajeva, projekcija poslovnih rezultata i predlaganje smjernica za povećanje prihoda i/ili smanjenje troškova
    • analizu ponašanja korisnika u pogledu prometa, prihoda, korištenja proizvoda i sociodemografskih parametara s ciljem razumijevanja pokretača vrijednosti korisnika
    • praćenje broja korisnika po paketima (pakete i grupe paketa) i uslugama, (vlasnik je tih podataka)
    • sudjeluje u definiranje prodajnih ciljeva za prodaju te provođenje analiza i izvješća o rezultatima
    • izrada redovnog izvještavanja rezultata marketing plana (actual vs forecast), i ostalih izvješća za planiranje, analizu i praćenje poslovnih analiza
    • praćenje troškova Odjela te izrada redovnog izvještavanja rezultata plana (actual vs forecast), i ostalih izvješća za planiranje financijski budžeta
    • ostale aktivnosti

    Uvjeti

    Idealan kandidat zadovoljava sljedeće uvjete:

    • VSS, min 2-3 godine radnog iskustva u istim ili sličnim ulogama, ili VŠS / SSS s min. 3-5 godina radnog iskustva
    • odlične analitičke, komunikacijske i prezentacijske vještine
    • sposobnosti upravljanja kompleksnim zadacima
    • timski rad i otvoren i transparentni stil komunikacije
    • osnovno znanje o telekomunikacijskim uslugama
    • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
    • odlično poznavanje MS Office-a
    • vozačka dozvola B kategorije
    • Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke
    • Potrebne godine iskustva: 2-5
    • Jezici: Engleski (napredno)
    • Vozačka dozvola: B
    • Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook

    Što ti nudimo?

    • kontinuirano se stručno usavršavamo
    • imamo klizno radno vrijeme i „rad u papučama“ odnosno mogućnosti rada od kuće
    • plaćen sistematski pregled i dodatno osiguranje od nezgode
    • isplaćujemo božićnicu i neoporezivi iznos naknade za rođenje/posvojenje djeteta
    • razne pogodnosti za djecu zaposlenika (Kids day)
    • pogodnosti za korištenje usluga Optima telekoma i naših partnera
    • dodatni bonus za svakog novog korisnika
    • službeni mobitel i IT alate za rad

Senior C# Developer (m/ž) - više izvršitelja/ica
  • Optima Telekom pokreće IT transformaciju kojom će lansirati seriju novih servisa i redizajnirati postojeće sustave.

    Tražimo više senior kolega spremnih raditi u dinamičnoj okolini etablirane telekom kompanije, koristeći napredne alate, tehnologije i agile/devops procese.

    Djelatnicima nudimo priliku da preuzmu ključne uloge u osmišljavanju i isporuci novih usluga kao i ponovnom promišljanu postojeće arhitekture i rješenja.

    Transformacijom želimo uvesti nove načine rade i kulturu fleksibilnosti i profesionalne slobode.
    Nove kolege imaju mogućnost oblikovati mjesto svojim iskustvima i vizijom kao i učiti od iskusnih managera i međunarodnih dobavljača o dizajnu, tehnologijama i praksama.

    Opis posla:

    • Rad u razvojnom timu
    • Dizajniranje, razvoj i održavanje poslovnih aplikacija i servisa
    • Razumijevanje i transformacija procesa u IT domeni
    • Sudjelovanje u projektnim timovima zajedno sa stručnjacima iz marketinga, financijskih i tehničkih područja na specificiranju i implementaciji novih usluga i poslovnih procesa
    • Koordinacija aktivnosti unutar tima
    • Testiranje internih aplikacija i aplikativnih rješenja

    Uvjeti:

    • VŠS/VSS
    • 4 godine iskustva programiranja C#
    • Poznavanje: MVC, SQL, Angular, Javascript, REST/SOAP
    • Odgovornost,  sistematičnost i proaktivnost
    • Dobre komunikacijske vještine i sposobnost rada u timu
    • Želja za učenjem

    Prednost je iskustvo u jednom ili više područja:

    • IT project management
    • Agile
    • DevOps
    • Java
    • Digital Solutions Architecture

    Prijašnje iskustvo u telekomunikacijama, Sistem integracijama, IT profesionalnim uslugama i Startupovima je dobrodošlo, ali ne i nužno

    Što nudimo:

    • Mogućnost razvoja karijere u više smjerova (development, PM, arhitektura)
    • Rad u dinamičnom, stimulativnom i ugodnom radnom okruženju
    • Radno mjesto u Zagrebu ili Splitu
    • Mogućnost napredovanja u organizaciji
    • Klizno radno vrijeme
    • Rad na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

    Ukoliko ste zainteresirani, a smatrate da Vaš profesionalan profil odgovara navedenim uvjetima, molimo da svoju ponudu sa životopisom pošaljete na mail posao@optima-telekom.hr.U subject molimo Vas upišite IT senior. Vaši osobni podaci obrađivati će se isključivo u svrhu selekcijskog postupka te će po završetku postupka selekcije biti izbrisani.