Optima servisi

Kontakt i podrška

U kategoriji: O nama

Posao u Optimi

OT - Optima Telekom d.d. posebnu pažnju posvećuje kvaliteti i zadovoljstvu zaposlenika i na tome zasniva svoju poslovnu kulturu. Zato smo izrazito usredotočeni na razvoj i kontinuiranu brigu za ljudske potencijale.

Prepoznajemo trud i dobro obavljen posao, a posebno cijenimo samoinicijativnost, jer upravo ona vodi k razvoju odgovornosti svakog pojedinog zaposlenika. Cilj nam je omogućiti svakom zaposleniku napredovanje i razvoj karijere unutar kompanije, kako bismo zajednički rasli i bili uspješni na konkurentnom telekomunikacijskom tržištu.

Optimini zaposlenici rade u dinamičnom i tehnološki naprednom radnom okruženju, uz motivirajuće uvjete rada i poticajan sustav zarade. Zahvaljujući timskom radu i kvalitetnoj suradnji među kolegama postižu se izvrsnost i odlični poslovni rezultati. Izuzetno cijenimo energične i otvorene osobe koje vjeruju u sebe, komunikativne su i spremne na poslovne izazove. Rado ćemo prihvatiti nove ideje i rješenja, ali i odgovornost za njihovu provedbu.

Naša je želja da Optima Telekom u ugodnom radnom okruženju bude poželjno mjesto za realizaciju Vaših profesionalnih i osobnih ciljeva.

Optimine vrijednosti:

  • okrenuti smo prema budućnosti
  • izazivamo prepoznavanje pravih vrijednosti
  • brinemo o lokalnoj zajednici
  • njegujemo čvrste veze
  • sve što radimo, radimo srcem

Ukoliko ste zainteresirani za rad u Optimi i spremni prihvatiti naše vrijednosti koje smo razvijali tijekom 10 godina postojanja, pošaljite životopis na posao@optima-telekom.hr

Studentski posao u Optima Telekomu
  • Student/ica si i imaš dovoljno slobodnog vremena i tijekom radnog tjedna, a i veliku želju za rad.

    Pouzdan/a si i odgovoran/na?

    Pozivamo te da se pridružiš našem timu u Grupi za logistiku i održavanje korisničke opreme i stekneš nova znanja i korisno iskustvo.

    Opis poslova:

    1. Zaprimanje opreme, sortiranje i priprema za servis
    2. Čišćenje, kompletiranje i pakiranje opreme
    3. Provjera tehničke ispravnosti opreme

    Početak rada: odmah

    Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka od 8 do 16 sat

    Mjesto rada: Zagreb, Planinska 2 (zona tramvaja i autobusa)

    Cijena sata:  25,00 kn

    Ako si motiviran za ovaj posao, prijavi se putem maila:  posao@optima-telekom.hr u subject upišite "Studenski posao u Grupi za logistiku i održavanje korisničke opreme".

    Veselimo se suradnji.

Senior C# Developer (m/ž) - više izvršitelja/ica
  • Optima Telekom pokreće IT transformaciju kojom će lansirati seriju novih servisa i redizajnirati postojeće sustave.

    Tražimo više senior kolega spremnih raditi u dinamičnoj okolini etablirane telekom kompanije, koristeći napredne alate, tehnologije i agile/devops procese.

    Djelatnicima nudimo priliku da preuzmu ključne uloge u osmišljavanju i isporuci novih usluga kao i ponovnom promišljanu postojeće arhitekture i rješenja.

    Transformacijom želimo uvesti nove načine rade i kulturu fleksibilnosti i profesionalne slobode.
    Nove kolege imaju mogućnost oblikovati mjesto svojim iskustvima i vizijom kao i učiti od iskusnih managera i međunarodnih dobavljača o dizajnu, tehnologijama i praksama.

    Opis posla:

    • Rad u razvojnom timu
    • Dizajniranje, razvoj i održavanje poslovnih aplikacija i servisa
    • Razumijevanje i transformacija procesa u IT domeni
    • Sudjelovanje u projektnim timovima zajedno sa stručnjacima iz marketinga, financijskih i tehničkih područja na specificiranju i implementaciji novih usluga i poslovnih procesa
    • Koordinacija aktivnosti unutar tima
    • Testiranje internih aplikacija i aplikativnih rješenja

    Uvjeti:

    • VŠS/VSS
    • 4 godine iskustva programiranja C#
    • Poznavanje: MVC, SQL, Angular, Javascript, REST/SOAP
    • Odgovornost,  sistematičnost i proaktivnost
    • Dobre komunikacijske vještine i sposobnost rada u timu
    • Želja za učenjem

    Prednost je iskustvo u jednom ili više područja:

    • IT project management
    • Agile
    • DevOps
    • Java
    • Digital Solutions Architecture

    Prijašnje iskustvo u telekomunikacijama, Sistem integracijama, IT profesionalnim uslugama i Startupovima je dobrodošlo, ali ne i nužno

    Što nudimo:

    • Mogućnost razvoja karijere u više smjerova (development, PM, arhitektura)
    • Rad u dinamičnom, stimulativnom i ugodnom radnom okruženju
    • Radno mjesto u Zagrebu ili Splitu
    • Mogućnost napredovanja u organizaciji
    • Klizno radno vrijeme
    • Rad na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

    Ukoliko ste zainteresirani, a smatrate da Vaš profesionalan profil odgovara navedenim uvjetima, molimo da svoju ponudu sa životopisom pošaljete na mail posao@optima-telekom.hr.U subject molimo Vas upišite IT senior. Vaši osobni podaci obrađivati će se isključivo u svrhu selekcijskog postupka te će po završetku postupka selekcije biti izbrisani.