Optima servisi

Kontakt i podrška

U kategoriji: Investitori

Glavna skupština

Glavna skupština 14.6.2018.
Glavna skupština 11.7.2017.
Izvanredna Glavna skupština 25.01.2017.
Redovna Glavna skupština 26.04.2016.
Redovna Glavna skupština 22.04.2015.
Izvanredna Glavna skupština 03.11.2014.
Izvanredna Glavna skupština 18.06.2014.
Redovna Glavna skupština 30.05.2014.
Održana izvanredna Glavna skupština 15.04.2014.
Glavna skupština 14.06.2013
Glavna skupština 01.06.2012.
Glavna skupština 06.06.2011.
Glavna skupština 08.07.2010.
Glavna skupština 29.06.2009.
Glavna skupština 12.06.2008.