Optima servisi

Kontakt i podrška

U kategoriji: Investitori

Glavna skupština

Glavna skupština 2020
Glavna skupština 2019
Glavna skupština 14.6.2018.
Glavna skupština 11.7.2017.
Izvanredna Glavna skupština 25.01.2017.
Redovna Glavna skupština 26.04.2016.
Redovna Glavna skupština 22.04.2015.
Izvanredna Glavna skupština 03.11.2014.
Izvanredna Glavna skupština 18.06.2014.
Redovna Glavna skupština 30.05.2014.
Održana izvanredna Glavna skupština 15.04.2014.
Glavna skupština 14.06.2013
Glavna skupština 01.06.2012.
Glavna skupština 06.06.2011.
Glavna skupština 08.07.2010.
Glavna skupština 29.06.2009.
Glavna skupština 12.06.2008.

Naša web stranica koristi kolačiće (eng. "cookies") kako bismo za vas personalizirali sadržaj i oglase na našem webu te vam pružili najbolje korisničko iskustvo. Koristimo kolačiće i kako bi vam pružali relevantne oglase na raznim drugim web stranicama putem oglašavanja na internetu.
Više informacija možete saznati ovdje.